Naše služby

Výroba autoplachiet každého typu

Poskytujeme odbornú výrobu autoplachiet pre všetky typy vozidiel, od osobných áut po komerčné nákladné vozidlá. Naše plachty sú vyrábané z kvalitných materiálov, garantujúc odolnosť a dlhú životnosť.

Výroba autoplachiet na všetky typy nadstavieb

Vyrábame kvalitné autoplachty pre všetky typy nadstavieb, od klasických až po špecializované nadstavby. Každá plachta je precízne vyrobená s ohľadom na konkrétne potreby nadstavby.

Autoplachty na návesy

Vyrábame kvalitné a odolné autoplachty na návesy, navrhnuté s dôrazom na dlhodobú ochranu a bezpečnosť vášho nákladu. Každá plachta je šitá na mieru pre optimálnu funkčnosť.

Autoplachty na prívesné vozíky

Poskytujeme výrobu a montáž kvalitných autoplachiet na prívesné vozíky. Naše plachty sú vyrábané s dôrazom na odolnosť, ochranu a dlhú životnosť, aby váš náklad zostal v bezpečí.

Atypycká výroba autoplachiet

Výrábame aj atypické autoplachty, pričom berieme do úvahy špecifické potreby zákazníka. Každá plachta je výsledkom detailnej práce a individuálneho prístupu.

Altánky a prístrešky, terasy

Vyrábame a inštalujeme plachty pre altánky, prístrešky a terasy. Tieto plachty poskytujú skvelú ochranu pred slnkom a nepriaznivým počasím, zároveň plnia estetickú funkciu.

Krycie plachty

Vyrábame krycie plachty z odolných materiálov, aby poskytovali spoľahlivú ochranu. Od záhradnej techniky po stavebný materiál, naše plachty sú tu, aby chránili.

Výroba reklamných bannerov

Poskytujeme výrobu kvalitných reklamných banerov. Naše bannery sú navrhnuté tak, aby efektívne prezentovali vašu značku a pritiahli pozornosť vašich potenciálnych zákazníkov.

Servis autoplachiet

Poskytujeme odborný servis autoplachiet všetkých typov. Naša služba zahŕňa opravy, údržbu a v prípade potreby aj výmenu poškodených dielov. Dôverujte našim odborníkom.

Juráš - reklamná agentúra

Reklamné predmety. Potlač textílií. Digitálna tlač. Reklamné bannery. Roll-up, Pop-up steny, polep výkladov. Veľkoformátová reklama a iné podľa vašich potrieb.